Rychlý kontakt

Zarizujidomov.cz

Specialista na metrážové
a kusové koberce 
 
Kolmá 3/675
(vchod ulicí V Předním Hloubětíně)
190 00  Praha 9 – Vysočany
 
+420 722 508 508
info@zarizujidomov.cz
www.zarizujidomov.cz 
Rozvoz po Praze Zdarma

Výsledek obrázku pro toptrans

PLATÍ PRO OBJEDNÁVKY

NAD 3000Kč

• zásilky po ČR již od 150 Kč!

• přeprava metrážových koberců od 343 Kč! více zde

Význam piktogramů

Schodišťové nášlapy

Kontaktujte nás

TOPlist

Dětské koberce

V dětském pokoji je důležitá i správna volba koberceDětské koberce

Interiér dětského pokoje zásadně ovlivňuje estetické vnímání dětí a jejich další vývoj. Důležitá je proto volba nejen nábytku a dalších doplňků, ale i koberce. Ten dokáže dát celému pokoji zcela jiný rozměr. Koberec by měl rozzářit nejen pokojíček Vašeho dítěte, ale i jeho oči, když si na něm bude hrát. V dítěti totiž rozvíjí fantazii a otevírá prostor k mnohým hrám. Proto by měl zářit barvami. Jasné barvy v dětech vzbuzují aktivitu a radost.
 
Dětem se líbí především koberce s obrázky – ať už s jejich oblíbenými pohádkovými postavičkami nebo různými zvířátky. Velkou radost dětem také udělají tzv. hrací koberce. Pokud si tedy koberec pořídíte, vašemu dítěti uděláte jistě velkou radost a i vy budete nadmíru spokojeni, protože dítě se s kobercem samo zabaví.
 
 

Koberce patří do každého dětského pokoje z mnoha důvodů – jsou praktické (izolují chlad, chrání dítě před prochladnutím, tlumí zvuky), podporuje v dětech hravost, nápaditost, pomáhá rozeznávat barvy, jednotlivé tvary. 
 
Je velmi důležité zabývat se také kvalitou koberce a při nákupu mít na paměti, že na něm dítě stráví nezanedbatelnou část dne. Koberec by neměl dítě tlačit, měl by být jemný, příjemný na dotek.
 
 
E-shop pohání Sun-Shop od Sunlight.cz