Rychlý kontakt

Zarizujidomov.cz

Specialista na metrážové
a kusové koberce 
 
Kolmá 3/675
(vchod ulicí V Předním Hloubětíně)
190 00  Praha 9 – Vysočany
 
+420 722 508 508
info@zarizujidomov.cz
www.zarizujidomov.cz 
Rozvoz po Praze Zdarma

Výsledek obrázku pro toptrans

PLATÍ PRO OBJEDNÁVKY

NAD 3000Kč

• zásilky po ČR již od 150 Kč!

• přeprava metrážových koberců od 343 Kč! více zde

Význam piktogramů

Schodišťové nášlapy

Kontaktujte nás

TOPlist

Jaké jsou trendy v bydlení pro jaro 2017?

Jarní trendy v bydlení, které osvěží Váš domov

Jaro už je za dveřmi, a to je ideální čas na osvěžení a změnu našeho interiéru. Letos budou velmi moderní měděné a bronzové doplňky, které podtrhnou eleganci každého domova. Pastelové barvy připomínají jemnost a nevinnost okvětních lístků, tropické vzory nás naladí na léto a vyniknou v kombinaci s moderní šedou. Vrací se tolik zapovězené mramorové tapety v nových moderních tónech. Nejen šaty dělají člověka, ale působí na nás samozřejmě i prostředí ve kterém trávíme svůj volný čas - Náš domov. Stále je velmi moderní recyklace. Můžeme dát novou tvář staré skříňce, kterou ohoblujeme a natřeme lehkou pastelovou barvou v tónech lila, broskve, světle žluté nebo růžové. Z lahví, sklenic nebo žárovek můžeme za jarních deštivých dnů vyzvořit kouzelné lucerničky, ušít si barevný povlak na polštářek, oživit závěs korálky nebo uměleckou stříkanou technikou pomocí barvy na textil. Fantazii se zkrátka meze nekladou. Náš interiér nám dokonale pomůže podtrhnout vhodně zvolený kusový koberec. Kombinací nových a recyklovaných doplňků získá náš domov na osobitosti a útulnosti. 

Měď

Měděné doplňky budou žhavým hitem letošní sezony. Působí elegantně a vytváří teplo domova. Zkuste kombinaci měděné vázy s pastelovými růžovými tóny nebo měděný lustr do kuchyně. 

     

Mramorové tapety

Mramorové tapety jsou typickým příkladem, že se trendy v bydlení vrací jako bumerang. Tapety například v modré barvě vypadají velice zajímavě na jedné zdi v kombinaci s jednobarevnou malbou. Vzhledemk tomu, že je velice módní šedá, kusový koberec v tmavší šedivé barvě, modrá mramorová tapeta a světle šedá malba na zdi nemohou být krokem vedle.

  

Pastelové barvy

Pastelové barvy jsou něžné a krásně se hodí k jarnímu počasí. Působí velice svěžím dojmem v kombinaci s vhodnými doplňky. Krásné pastelové tóny najdeme například u koberce Eton, který Vám náš e-shop nabízí. Kusový koberec si můžeme vybrat i ve tvaru květiny nebo srdce.

  

Tropické vzory

Tropické vzory jsou určeny pro ty, kterým připadají něžné pastelky příliš fádní. Skvěle oživí interiér a vytvoří divokou letní atmosféru. Ať už si zvolíme zebří nebo leopardí vzor v zemitých barvách, divoký potisk palem nebo zlatých ananasů zajisté nebude náš domov působit fádně, ale neotřele a moderně.

  

Šedá

Šedá barva vzniká smícháním bílé a černé, kdy si můžeme namíchat nepřeberné množství odstínů. Šedá barva nepatří do základního barevného barevného spektra jako barvy červená, žlutá nebo modrá a přesto je velmi oblíbená mezi designéry jako nejuniverzálnější barva. Velmi dobře si rozumí například s růžovou, světle žlutou a tyrkysovou. Hodí se jak na malbu zdí, tak na tapety předeším ornamentálního stylu. Pokud zvolíte šedý koberec a doplňky v pastelových tónech nebo tropických vzorech dosáhnete velmi svěžího moderního vzhledu. 

 

E-shop pohání Sun-Shop od Sunlight.cz